OświataWYRÓŻNIENIE DLA PRZEDSZKOLA W RĘKSZOWICACH

Dnia  2 grudnia  2015 r. odbyło się rozstrzygnięcie Wielkiego  Konkursu Ekologicznego „ Zrób to sam” zorganizowanego przez popularny serwis internetowy dla dzieci Buliba.pl pod honorowym patronatem Ministra Środowiska RP.

Więcej…
 

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS to święto obchodzone corocznie 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia od 1988r. Z tej okazji w wielu miastach świata organizuje się uroczyste obchody niosące przesłanie współczucia, nadziei i solidarności z ludźmi żyjącymi z HIV i AIDS. Na całym świecie. A także w Polsce odbywają się konferencje, happeningi oraz akcje edukacyjne dotyczące profilaktyki HIV/AIDS.

Więcej…
 

KU PRZESTRODZE

W piątek 20 listopada 2015 roku w ZS w Konopiskach spotkali się uczniowie wraz  z opiekunami z gimnazjów z Aleksandrii, Hutek i Konopisk na kolejnej imprezie profilaktycznej „Bliżej siebie - dalej od narkotyków”. Spotkanie to było okazją do podsumowania konkursów o charakterze profilaktycznym.

Więcej…
 

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH –KONOPISKA

,,Wczoraj jeszcze przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki”.

06 listopada 2015r. to wyjątkowy dzień w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza w Konopiskach. Odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Na galę przybyli uczniowie, rodzice, nauczyciele, zaproszeni goście: przedstawiciele lokalnych władz samorządowych- sekretarz gminy Barbara Ankowska- Lis, radni, sołtys, przedstawiciele publicznego i społecznego przedszkola, ksiądz Sławomir Kaczmarek, przedstawiciele Rady Rodziców.

Więcej…
 

MIKOŁAJKOWE WARSZTATY Z WOLONTARIATEM

4 grudnia 2015r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaźcu odbyły się ,,Mikołajkowe warsztaty z wolontariatem". Uczestnikami warsztatów byli uczniowie szkół podstawowych z Gminy Konopiska.

Więcej…
 
Strona 1 z 51
Nawigacja: Home

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie w tygodniu19
Ostatni miesiąc275
Suma wejść434969