SportBożonarodzeniowy Turniej Piłki Nożnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Bożonarodzeniowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbędzie się 20 grudnia 2015r, w niedzielę, w gminnej hali sportowej w Konopiskach. Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00. Zgłoszenia do turnieju przyjmujemy do 18 grudnia (piątek), pod numerem telefonu  609 225 454 – Mateusz Jakubowski.
Organizatorami turnieju są animatorzy sportu : Mateusz Jakubowski oraz Beata Heppner.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy

 

UKS 'ORZEŁ' REPREZENTUJE GMINĘ KONOPISKA NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W CZECHACH

W dniach 11-13 grudnia br. zawodnicy Uks Orzeł reprezentować będą Gminę Konopiska na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej. Zawody rozgrywane będą w czeskiej miejscowości Hradec Kralove. Chłopcom przyjdzie zmierzyć się z klasowymi przeciwnikami jakimi niewątpliwie będą zespoły z Czech i Słowacji. Drugim Polskim zespołem,który również wystąpi na turnieju będzie WKS  Sląsk Wrocław. Doświadczenie jakie zawodnicy Uks Orzeł zbiorą na turnieju podczas konfrontacji z zespołami z najwyższej półki przyniesie zapewne w niedługim czasie oczekiwane rezultaty.

Więcej…
 

III edycja Konopiska Cup 2015 - wielkie podsumowanie

Na przełomie listopada oraz grudnia br. Gmina Konopiska stała się wielką areną zmagań młodych piłkarzy w różnych kategoriach wiekowych z całej Polski. KONOPISKA CUP 2015 to cykl 5 Ogólnopolskich Halowych Turniejów Piłki Nożnej dla dziewcząt i chłopców.

Cały rozmach organizacyjny oraz sportowy nie byłby oczywiście tak wielki  gdyby nie pomoc finansowa jaką otrzymujemy co roku z Gminy Konopiska.

Więcej…
 

Konopiska Cup 2015

 

XVII PUCHAR DLA KONOPISK

W sobotę, 7 listopada, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie w tenisie stołowym. Reprezentacja Konopisk wyjechała na zawody kolejny 17 raz i wróciła z ….17 kolejnym pucharem !!!. Obroniliśmy II miejsce w powiecie. Tym razem naszą gminę reprezentowali zawodnicy z 5 sołectw, najwięcej /13/ z Aleksandrii.

Więcej…
 
Strona 1 z 42
Nawigacja: Home

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie w tygodniu19
Ostatni miesiąc275
Suma wejść434969