Będzie się działo! Sierpień w gminie Konopiska

Wakacyjna nuda? Z pewnością nie w Konopiskach! Sierpień upłynie w naszej Gminie pod znakiem koncertów, sportowych emocji i dobrej zabawy. A zatem zamiast zastanawiać się, gdzie spędzić ostatni miesiąc wakacji, wystarczy wpisać do kalendarza terminy naszych imprez plenerowych – emocji nie zabraknie i każdy znajdzie coś dla siebie!

Wiebicieli sportowych emocji z pewnością nie może zabraknąć 15 sierpnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji "Pająk", gdzie odbędzie się Finał Pucharu Polski w Triathlonie. 

Kolejny weekend - 21 sierpnia, to kolejna okazja do dobrej zabawy - tym razem podczas Rodzinnego Pikniku nad „Pająkiem”. W programie wiele atrakcji, a wieczorem, około godziny 20.00, długo oczekiwany koncert Maryli Rodowicz.Bilety w cenie 15 zł do nabycia na terenie gminy.

Na tym atrakcji nie koniec, bo na pożegnanie wakacji - od piątku 27 sierpnia, do niedzieli 29 sierpnia - zapraszamy między innymi na plenerowy wieczór filmowy, Paradę z muzyką, Wieczór kabaretowy i Gminne Dożynki. W niedzielę 29 sierpnia ważne dla nas wydarzenie - głowne obchody 600-lecia Konopisk, podczas których odbędzie się inscenizacja przybycia do Konopiska Jana III Sobieskiego, przekazanie nowego sztandaru Gminy i koncert zespołu Mazowsze i pokaz sztucznych ogni.

Jak widać w Gminie będzie się działo, a zatem zachęcamy: Konopiska – poznaj z bliska!

 

 

 

 

 
Nawigacja: Home

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie w tygodniu19
Ostatni miesiąc275
Suma wejść434969