Panie z Kopalni znowu w telewizji

Koło Gospodyń Wiejskich z Kopalni od ponad dwóch lat gości w ogólnopolskich mediach. Panie zasłynęły m.in. dzięki zespołowi Barbórki, który w brawurowy sposób wykonuje parodię tańca klasycznego, a także tańczy kankana i taniec do muzyki rodem z Bollywood.

W odstępie zaledwie  tygodnia  panie gościły w telewizji dwukrotnie. W Wielką Sobotę na antenie pierwszego programu Telewizji Polskiej, a 2 maja w studiu programu „Dzień Dobry TVN”. W przedświąteczną sobotę gospodynie z Kopalni pojawiły się w specjalnym, przedświątecznym wydaniu porannego programu „Kawa czy herbata”. Ekipa telewizyjna zawitała do Kopalni już o siódmej rano w sobotę, czy zainstalować cały sprzęt niezbędny do transmisji na żywo. Z Kopalni telewizja nadała na żywo dwa wejścia, w trakcie których członkinie KGW  opowiadały  o swojej działalności, a także o  tradycyjnych potrawach, które przygotowują co roku na Wielkanoc. To była już trzecia wizyta KGW z Kopalni w programie „Kawa czy herbata” . W trakcie poprzednich dwóch panie prezentowały się w ramach działającego przy kole zespołu Barbórki i wykonywały nietypowe jak dla KGW tańce: kankana, taniec klasyczny i taniec brzucha.

O swojej nietypowej, bo nie związanej z folklorem pasji - tańcu panie opowiadały natomiast w studiu TVN-u. W ramach cyklu „Styl życia” panie z Kopalni zatańczyły w studiu „Dzień Dobry TVN” swoje kultowe już można powiedzieć „Jezioro łabędzie”. Gratulujemy udanych występów na  małym ekranie i czekamy na kolejne.

LINK do materiału video

 
Nawigacja: Home

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie w tygodniu0
Ostatni miesiąc234
Suma wejść444759