MODERNIZACJA RUSZYŁA PEŁNĄ PARĄ

Email Drukuj PDF

Kilka tygodni temu rozpoczęły się prace remontowo - budowlane, które mają na celu modernizację świetlicy w Korzonku. Zadanie obejmowało będzie wymianę podłogi wraz z wybudowaniem sceny widowiskowej, wygładzenie i pomalowanie ścian, montaż sufitu podwieszanego wraz z jego ociepleniem i instalacją nowoczesnego oświetlenia. W chwili obecnej zerwano stare deski podłogowe, wybrano spod nich piasek i asfalt, wymieniono przestarzałą  infrastrukturę kanalizacyjną i hydrauliczną a następnie wykonano wylewkę wraz z izolacją termiczną oraz wybudowano podwyższenie pod scenę.

Po zakończeniu prac planowana jest organizacja ogólnodostępnej uroczyści artystycznej połączonej z uroczystym otwarciem zmodernizowanego obiektu.

Operacja pn. „Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Korzonek” realizowana jest w ramach umowy przyznania pomocy na operację z zakresu małych projektów  w ramach działania 413  „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007-2013.

Beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie „Nasze Konopiska”. Projekt realizuje Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach.

FOTORELACJA

Poprawiony ( środa, 22 października 2014 13:50 )  
Nawigacja: Home Inwestycje MODERNIZACJA RUSZYŁA PEŁNĄ PARĄ

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj9
Wszystkie w tygodniu22
Ostatni miesiąc172
Suma wejść466514