"Wakacje z pomaganiem, które wzmacnia"

Email Drukuj PDF

Projekt pod tytułem „Wakacje z pomaganiem, które wzmacnia” był realizowany na terenie naszej gminy
a dokładnie w Domu Sołeckim w Wygodzie. Dotację na sfinansowanie spędzenia czasu wolnego przez dzieci
i młodzież podczas wakacji w sposób atrakcyjny
i pożyteczny otrzymało Koło Gospodyń Wiejskich w Wygodzie.

Projekt do dofinansowania został wybrany w ramach konkursu „Pożyteczne wakacje 2010” ogłoszonego przez Fundację Wspomagania Wsi.

 

W ramach tego projektu grupa 20. dzieci w wieku od 8 do 14 lat z miejscowości Wygoda i Kijas w okresie od 3 sierpnia 2010 r. do 17 sierpnia 2010 r. aktywnie i ciekawie spędziła swój wakacyjny czas. Spędzały go na terenie naszej gminy ale również wyjeżdżały poza jej granice. Zwiedziły m.in. Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie będące fabryką obecnie produkującą zapałki, obejrzały seanse astronomiczne w Planetarium w Częstochowie a także skorzystały z atrakcji wodnych w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach.

W organizację przedsięwzięcia zaangażował się samorząd gminy Konopiska, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Wygodzie, radna wsi oraz 2. wolontariuszki z Częstochowy – Pani Ewa i Pani Małgosia. To świetnie, że zebrała się grupa ludzi chętnych poświęcić swój wolny czas najmłodszym mieszkańcom naszej społeczności.

Wszystkim uczestnikom oraz organizatorom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Organizator
Koło Gospodyń Wiejskich w Wygodzie

Poprawiony ( wtorek, 12 października 2010 10:37 )  
Nawigacja: Home Pomoc Społeczna "Wakacje z pomaganiem, które wzmacnia"

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj1
Wszystkie w tygodniu80
Ostatni miesiąc87
Suma wejść449068