AKCJA "MOTOSERCE" Z UDZIAŁEM NASZYCH GWIAZD

21 kwietnia 2012 zespół „Babórki”, Orkiestra Dęta OSP Konopiska oraz Mażoretki „Szyk” uświetnili swoimi występami akcję „Motoserce”. Akcja organizowana przez Częstochowskie Towarzystwo Motocyklowe „Jura Riders” jest ideą wynikającą z potrzeby serca - z myślą o najbardziej potrzebujących, którym dar krwi może uratować zdrowie bądź życie.

„Barbórki” wykonały dwa układy taneczne: kankana oraz taniec Bollywood. „Publiczność zgromadzona na Placu Biegańskiego długo oklaskiwała nasze występy.  Gratulowano nam odwagi oraz pięknych, kolorowych strojów. Było naprawdę wspaniale” – powiedziała po występie pani Ola Szczepańska. Cieszymy się, że choć w małym stopniu przyczyniłyśmy się do promocji akcji „Motoserce” – dodała.

„Barbórki” zawitały do Częstochowy na specjalne zaproszenie Częstochowskiego Towarzystwa Motocyklowego „Jura Riders”.
„To był nasz pierwszy występ z Orkiestrą Dętą OSP z Konopisk – wszystko wypadło jednak bardzo dobrze! Kankana – przy akompaniamencie Orkiestry zatańczymy również podczas zbliżających się XI Dni Gminy Konopiska, na które już teraz serdecznie zapraszamy – dodała pani Ola”

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji śpieszy donieść, że nasze rodzime gwiazdy dostały się do drugiego etapu programu TVN „Mam Talent”. Już w czerwcu nasze „Barbórki” wyruszają na kolejne nagrania  – tak więc trzymajmy kciuki!!

Pozdrawiamy
Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach

 
Nawigacja: Home Zdrowie AKCJA "MOTOSERCE" Z UDZIAŁEM NASZYCH GWIAZD

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj33
Wszystkie w tygodniu33
Ostatni miesiąc89
Suma wejść463772