Wizyta w operze

Email Drukuj PDF

W ramach realizacji przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach, projektu „Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle – Działaj!”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PO KL, uczestnicy projektu wraz z osobami towarzyszącymi, mieli przyjemność podziwiać operę „Cyrulik sewilski”.

Spektakl wystawiany był 15 czerwca na deskach Opery Śląskiej w Bytomiu. „Cyrulik sewilski” to opera napisana przez włoskiego kompozytora Gioacchino Rossiniego, której premiera odbyła się w Rzymie w 1816 roku. Jest to opera komiczna na podstawie dramatu Pierre'a Beaumarchais'go – uznawanej za jedno z najwybitniejszych dzieł w historii muzyki operowej. Kolejna przyjemność kulturalna planowana jest na wrzesień, tym razem będzie to sztuka teatralna.

Kolejna przyjemność kulturalna planowana jest na wrzesień, tym razem będzie to sztuka teatralna.

Projekt „Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle – DZIAŁAJ!” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VII, Działanie 7.1, Poddziałanie 7.1.1.

www.efs.gov.pl

 

 

 

Poprawiony ( czwartek, 21 czerwca 2012 08:21 )  
Nawigacja: Home Pomoc Społeczna Wizyta w operze

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj1
Wszystkie w tygodniu32
Ostatni miesiąc264
Suma wejść449659