Sport

Bożonarodzeniowy Turniej Piłki Nożnej

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy do udziału w Bożonarodzeniowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbędzie się 20 grudnia 2015r, w niedzielę, w gminnej hali sportowej w Konopiskach. Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00. Zgłoszenia do turnieju przyjmujemy do 18 grudnia (piątek), pod numerem telefonu  609 225 454 – Mateusz Jakubowski.
Organizatorami turnieju są animatorzy sportu : Mateusz Jakubowski oraz Beata Heppner.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy

 

UKS 'ORZEŁ' REPREZENTUJE GMINĘ KONOPISKA NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W CZECHACH

Email Drukuj PDF

W dniach 11-13 grudnia br. zawodnicy Uks Orzeł reprezentować będą Gminę Konopiska na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej. Zawody rozgrywane będą w czeskiej miejscowości Hradec Kralove. Chłopcom przyjdzie zmierzyć się z klasowymi przeciwnikami jakimi niewątpliwie będą zespoły z Czech i Słowacji. Drugim Polskim zespołem,który również wystąpi na turnieju będzie WKS  Sląsk Wrocław. Doświadczenie jakie zawodnicy Uks Orzeł zbiorą na turnieju podczas konfrontacji z zespołami z najwyższej półki przyniesie zapewne w niedługim czasie oczekiwane rezultaty.

Więcej…
 

III edycja Konopiska Cup 2015 - wielkie podsumowanie

Email Drukuj PDF

Na przełomie listopada oraz grudnia br. Gmina Konopiska stała się wielką areną zmagań młodych piłkarzy w różnych kategoriach wiekowych z całej Polski. KONOPISKA CUP 2015 to cykl 5 Ogólnopolskich Halowych Turniejów Piłki Nożnej dla dziewcząt i chłopców.

Cały rozmach organizacyjny oraz sportowy nie byłby oczywiście tak wielki  gdyby nie pomoc finansowa jaką otrzymujemy co roku z Gminy Konopiska.

Więcej…
 

Konopiska Cup 2015

Email Drukuj PDF

 

XVII PUCHAR DLA KONOPISK

Email Drukuj PDF

W sobotę, 7 listopada, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie w tenisie stołowym. Reprezentacja Konopisk wyjechała na zawody kolejny 17 raz i wróciła z ….17 kolejnym pucharem !!!. Obroniliśmy II miejsce w powiecie. Tym razem naszą gminę reprezentowali zawodnicy z 5 sołectw, najwięcej /13/ z Aleksandrii.

Więcej…
 

MIĘDZYNARODOWE SUKCESY KS WOJOWNIK

Email Drukuj PDF

17-18 Października w Czeskiej Opavie odbywał się międzynarodowy turniej  Moravia Open. Ponad 400 zawodników z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Bośni i Słowenii rywalizowało w trzech konkurencjach Taekwon-do ITF (Walka, Układy, Techniki specjalne). Doskonale na tym turnieju spisali się nasi "Wojownicy" z sekcji Kłobuck i Konopiska którzy przywieźli aż 25 medali z tak prestiżowych zawodów.

Więcej…
 
Strona 1 z 35
Nawigacja: Home Sport

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj9
Wszystkie w tygodniu22
Ostatni miesiąc172
Suma wejść466514