Pomoc społeczna

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w związku z realizowanym Projektem „Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle- DZIAŁAJ!” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego poszukuje :

1. osobę do przygotowania pokazu multimedialnego podsumowującego projekt (umowa zlecenie). Pokaz ten odbędzie się w dniu 12 grudnia 2011r.

2.  osobę do przygotowania i przeprowadzenia w dniu 12 grudnia 2011r. seminarium na temat równości szans (umowa zlecenie)

Oferty wraz z wyceną usługi prosimy składać do dnia 2 grudnia 2011r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konopiskach ul. Lipowa 1, 42-274 Konopiska, lub e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Informacja

Email Drukuj PDF

W gazecie "Problemy Społeczne- Vademecum Kadr Socjalnych" nr 4/2011 (XI) ukazał się artykuł o projektach socjalnych realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach.
Link do artykułu.

Poprawiony ( poniedziałek, 10 października 2011 12:07 )
 

Informacja

Email Drukuj PDF

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach informuje, że osoby mające w listopadzie lub grudniu 2011 r. prawo do świadczenia pielęgnacyjnego na podstawie ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2006 r., Nr 139, poz. 992,  z późn. zm.), mogą się ubiegać o dodatkowe świadczenie w wysokości 100 zł miesięcznie.
Pomoc będzie przyznawana na wniosek osób zainteresowanych.

Wniosek należy składać w terminie do 31 października 2011 r.
Osoby, którym świadczenie pielęgnacyjne za miesiąc listopad lub grudzień 2011 r. będzie przyznane po 31 października 2011 r., wniosek o przyznanie pomocy powinny złożyć w terminie 7 dni od dnia, w którym decyzja o przyznaniu prawa do świadczenia pielęgnacyjnego stała się ostateczna.
Wnioski złożone po upływie ww. terminów zostaną pozostawione bez rozpoznania.
Pomoc ta będzie wypłacana w dniach wypłaty świadczenia pielęgnacyjnego w listopadzie i grudniu 2011 r.

 

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach zaprasza mieszkanki gminy Konopiska na kurs samoobrony realizowany w ramach kampanii społeczno - edukacyjnej "Powiedz NIE przemocy".
Zajęcia odbywać się będą w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach w poniedziałki i środy od godz. 19.00.
Udział w kursie jest bezpłatny. Organizator zapewnia podczas kursu zimne napoje.

 

DOFINANSOWANIE STUDIÓW PODYPOLOMOWYCH

Email Drukuj PDF

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie informuje, że do wyczerpania środków finansowych, trwa nabór wniosków o dofinansowanie studiów podyplomowych.

Wnioski o dofinansowanie studiów podyplomowych są przyjmowane w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie przy ulicy Szymanowskiego 15 w kancelarii w pokoju 3 na parterze.

Procedury, kryteria oraz druk wniosku do pobrania obowiązujący w 2011 roku jest umieszczony jest na stronie internetowej PUP w Częstochowie http://www.pup.czestochowa.pl/index.php?urzad/studia_podyplomowe

Więcej…
 

Informacja

Email Drukuj PDF

W związku z przystąpieniem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konopiskach do realizacji projektu "Powiedz NIE przemocy" na stronie gazety internetowej w Częstochowie.pl pojawił się artykuł na temat planowanych przez gminę działań.

Link do artykułu:

http://www.wczestochowie.pl/kategoria//2368,asertywnie-przeciw-agresji

 
Strona 18 z 20
Nawigacja: Home Pomoc Społeczna

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj1
Wszystkie w tygodniu80
Ostatni miesiąc87
Suma wejść449068