Pomoc społeczna

OGŁOSZENIE - GOPS

Email Drukuj PDF

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach poszukuje firmy szkoleniowej do przeprowadzenia kursu na prawo jazdy w ramach realizacji projektu: "Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle – DZIAŁAJ!" - Kurs prawa jazdy kategorii B - 6 os. Kurs prawa jazdy kategorii C plus przyspieszona kwalifikacja wstępna – 2 osoby

Więcej…
 

OGŁOSZENIE - GOPS

Email Drukuj PDF

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach poszukuje szkoły/firmy szkoleniowej do przeprowadzenia kursu języka angielskiego w ramach realizacji projektu: "Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle – DZIAŁAJ!"- 70 godzin kursu języka angielskiego dla 5 osób

Poprawiony ( poniedziałek, 04 listopada 2013 10:13 ) Więcej…
 

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie informuje, iż w terminie od dnia 18.06.2012r. do wyczerpania środków finansowych odbywać się będzie nabór wniosków o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych z orzeczeniem o niepełnosprawności w ramach projektu ,, Bądź aktywny zawodowo”, poddziałanie 6.1.3. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach, w związku z przystąpieniem do Projektu Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w ramach Priorytetu VII Promocja integracji społecznej, Działania 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji; Poddziałanie 7.1.1. Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej, zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie zajęć:

Poprawiony ( poniedziałek, 04 listopada 2013 10:14 ) Więcej…
 

Pierwszy blok warsztatów, zrealizowany.

Email Drukuj PDF

Pierwszy blok warsztatów, zrealizowany. W piątek, 22 czerwca, zakończyły się warsztaty z doradcą zawodowym które zwieńczone zostały wręczeniem zaświadczeń. 60 godzin warsztatów zorganizował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach projektu współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny, „Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle – DZIAŁAJ!”.

Poprawiony ( wtorek, 26 czerwca 2012 14:06 ) Więcej…
 

ZAŁÓŻ FIRMĘ NA WAKACJE!

Email Drukuj PDF

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Częstochowie ruszają z nowym projektem ,,Załóż firmę na wakacje". Dlaczego wakacje to idealny moment na założenie własnej firmy? Bo odpadają wymówki typu „nie mam czasu”, „muszę się uczyć”. Bo to czas kiedy mamy odwagę realizować własne pomysły!

Poprawiony ( środa, 27 czerwca 2012 19:14 ) Więcej…
 
Strona 16 z 20
Nawigacja: Home Pomoc Społeczna

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj1
Wszystkie w tygodniu80
Ostatni miesiąc87
Suma wejść449068