Pomoc społecznaPuchar Polski Boccia Turniej im. Tomka Kłosa

Na hali sportowej zespołu szkół nr 6 w Zamościu w dniach 24-25 04.2015 odbyły się zawody o Puchar Polski Boccia Tutniej im.Tomka Kłosa. Honorowym patronem zawodów był Pan Prezydent Andrzej Wnuk. Rozgrywki toczyły się w pięciu kategoriach BC1 BC2 BC3 BC4 i Rekreacja. Startowały reprezentacje 19 klubów z Całej Polski.

W dniu 25.04.2015 w Zamościu został powołany Polski Związek Boccia jest to historyczna chwila dla Polskiej Bocci zawodników i osób związanych z tym najprężniej rozwijającym się sportem osób z niepełnosprawnością w Polsce.

Więcej…
 

Ogłoszenie

Ogłoszenie o otwartym naborze lokalnej organizacji partnerskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu  Pomocy Najbardziej Potrzebującym realizowanego w podprogramie 2015.
Szczegóły zawarte są w pliku pdf opublikowanym poniżej.
Wnioski należy składać zgodnie z poniższym wzorem.

Treść ogłoszenia (pdf)
Wzór wniosku (pdf)

 

"Prometeus-Barbórkowy"

Dyscyplina paraolimpijska jaką jest BOCCIA na dobre zadomowiła się w Gminie Konopiska. Od kilku lat Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół "Prometeus"  organizuje międzynarodowe turnieje bocci. Jednym z nich jest "Prometeus-Barbórkowy", którego tegoroczna edycja odbyła się 13grudnia 2014r tradycyjnie  w hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im.M.Kopernika w Hutkach.

Więcej…
 

Wszystko co dobre się kończy.

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie, zakończenie ostatniej edycji projektu systemowego „Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle – DZIAŁAJ!” realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach w ramach środków EFS z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII – Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1.1– Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Ośrodki Pomocy Społecznej.

Więcej…
 

Międzynarodowy Integracyjny Turniej Boccia "Prometeus-Barbórkowy"

 

 
Strona 5 z 24
Nawigacja: Home

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj1
Wszystkie w tygodniu49
Ostatni miesiąc249
Suma wejść434943