TURNIEJ SOŁECKI - TENIS STOŁOWY

Email Drukuj PDF

W niedzielę, 25 maja, w Konopiskach rozegrany został turniej tenisowy w ramach XIII DNI KONOPISK. Do rywalizacji sportowej zgłosiło się łącznie 53 zawodniczek i zawodników w 5 kategoriach wiekowych. Połowę stawki uczestników stanowili reprezentanci Aleksandrii i bezapelacyjnie wygrali zawody w klasyfikacji drużynowej. Zawody rozgrywane były w formule turnieju indywidualnego, punkty każdego uczestnika zaliczane były do oficjalnej klasyfikacji zespołowej. W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali;

Żacy –Agata Miąskiewicz –Aleksandria, Jakub Jarosz –Jamki,

Młodzicy – Melisa Kotas –Aleksandria, Krystian Drobina –Aleksandria,

Kadeci – Anna Szwyngiel –Kopalnia, Damian Knysak –Jamki,

Juniorzy- Emilia Jagusiak – Aleksandria, Patryk  Dziubiński – Kopalnia,

Seniorzy- Olga Serafin – Aleksandria, Przemysław Dziubiński –Kopalnia.

Czołowe trójki z poszczególnych kategorii wiekowych nagrodzone zostały okolicznościowymi dyplomami i medalami oraz drobnymi upominkami rzeczowymi. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych uczestnikach zawodów, pamiątkowe medale wręczono Monice Miąskiewicz i Adrianowi Wróżowi z Aleksandrii.