BEZPIECZNI NA DRODZE

Email Drukuj PDF

Przed Dniem Dziecka  dzieci i uczniów Zespołu  Szkolno-przedszkolnego im. M.Kopernika w Hutkach odwiedzili Pan Stanisław Gmitruk - dyrektor  Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  i policjant ruchu drogowego sierż.sztab Robert Tame .

Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo na drodze.  W imieniu Agencji głos zabrał dyrektor oddziału Pan Stanisław  Gmitruk, który podkreślił ważną rolę elementów odblaskowych na drodze. Podczas prelekcji policjant ruchu drogowego sierż.sztab Robert Tame  przypomniał dzieciom i uczniom jak bezpiecznie korzystać z dróg publicznych i wypoczywać w wakacje Wszystkie dzieci  i wszyscy uczniowie otrzymali kamizelki, które przypominać im będą o tym, jak ważne jest własne bezpieczeństwo.  Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem zaraz po tym, jak dzieci przedszkolne i uczniowie szkoły podstawowej wręczyli na ręce Pana Dyrektora obrazki i laurki dotyczące bezpieczeństwa na drodze.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Stanisławowi Gmitrukowi - dyrektorowi oraz pracownikom  Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  za okazane serce i troskę o bezpieczeństwo naszych dzieci i uczniów Zespołu.

 
Nawigacja: Home Oświata BEZPIECZNI NA DRODZE

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie w tygodniu32
Ostatni miesiąc6
Suma wejść455244