"Dzień Rodziny"

Email Drukuj PDF

Dnia 2.06.2015 po raz kolejny w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza odbył się „Dzień Rodziny”. Na uroczystość przybyli rodzice, babcie, dziadkowie, przedstawiciele władzy oraz gospodarze, czyli uczniowie i nauczyciele .

 

Impreza rozpoczęła się przywitaniem zebranych przez Dyrektora, po czym nastąpiła część artystyczna. W bogatej, baśniowej scenerii przedstawiciele uczniowskiej rzeszy poprowadzili nas przez program artystyczny. Mogliśmy obejrzeć występy uczniów klas młodszych, którzy zaprezentowali się nam jako tancerze i piosenkarze. Zostali nagrodzeni obfitymi brawami i uwiecznieni na rodzinnych fotografiach przez dumnych rodziców i dziadków. Szkolne koło „Teatrzyk.pl”, wystawiło przedstawienie o bajkach. Przenieśliśmy się w świat baśni pełen czarownic i krasnoludków, chatki z piernika, złej królowej, smoka i wilka. Magicznym chwilą towarzyszyła muzyka, barwne stroje oraz różnorodne rekwizyty i dekoracje.

Z krainy dziecięcych wspomnień wyrwał nas głos Dyrektora, który zaprosił gości na „słodki poczęstunek”, a uczniów na kiełbaskę z grilla. W rodzinnej atmosferze mogli odpocząć, porozmawiać i podzielić się wrażeniami.

Takie chwile cementują więzi rodzinne i sprzyjają częstym kontaktom lokalnego środowiska ze szkołą. Warto więc pielęgnować tradycyjne spotkania pokoleń.

Jolanta Bogatek

Poprawiony ( środa, 10 czerwca 2015 13:44 )  
Nawigacja: Home Oświata "Dzień Rodziny"

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie w tygodniu32
Ostatni miesiąc6
Suma wejść455244