SUKCES SZÓSTOKLASISTÓW ZS w Konopiskach

Email Drukuj PDF

Primaaprilisowy dzień 1 kwietnia już dawno przestał kojarzyć nam się z dowcipem, bowiem po raz kolejny uczniowie klas szóstych pisali w tym dniu sprawdzian, pierwszy raz w nowej formie.

Dwa miesiące żyliśmy w niepewności. Oczekiwanie na wyniki nieco przyćmiła ekscytacja wyjazdem na wycieczkę. To właśnie w Kudowie Zdroju dotarły do nas informacje o uzyskanej punktacji ze sprawdzianu. Zaabsorbowani opieką nad wychowankami przebywającymi w górach dopiero w poniedziałek rozdaliśmy uczniom kody do logowania i mieliśmy możliwość poznania dokładnych wyników naszych uczniów. Okazały się rewelacyjne.

 

Uczniowie doskonale poradzili sobie z zadaniami. Z części pierwszej uzyskali średnią 81,34%, gdzie w kraju średnia wyniosła 67%, a w województwie 65,81%. Z języka polskiego średnia naszych uczniów to 79,25%, w kraju jest to 73% a w województwie 72,42%. Z matematyki średnia szóstoklasistów to 83,57%, średnia w kraju 61%, a w województwie 58,85%. Z drugiej części dotyczącej języka angielskiego średnia naszych uczniów wyniosła 88,31%, średnia kraju 78%, średnia województwa to 78,28%. Z danych tych wynika, że nasi szóstoklasisty z obu części uzyskali wyższe średnie niż średnie kraju i województwa.

To kilkuletnia praca uczniów zaowocowała tak dobrymi wynikami. Gratulujemy im sukcesów. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i życzymy naszym wychowankom radości i pasji w odkrywaniu tajemnic wiedzy.

Wychowawcy klas szóstych

Poprawiony ( wtorek, 16 czerwca 2015 07:16 )  
Nawigacja: Home Oświata SUKCES SZÓSTOKLASISTÓW ZS w Konopiskach

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie w tygodniu32
Ostatni miesiąc6
Suma wejść455244