Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w związku z realizowanym Projektem „Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle - DZIAŁAJ!” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego poszukuje:
1. osobę do przygotowania i prezentacji pokazu multimedialnego podsumowującego projekt (umowa zlecenie lub o dzieło). Pokaz ten odbędzie się w dniu 9 grudnia 2013r.
2. osobę do przygotowania i przeprowadzenia w dniu 9 grudnia 2013r. seminarium na temat równości szans (umowa zlecenie lub o dzieło).



Jesienny, ciepły, skąpany w słońcu październikowy dzień to tegoroczne Święto Edukacji Narodowej - w bieżącym roku obchodzone w Gminnej Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Konopiskach. Na uroczystość licznie przybyli dyrektorzy, nauczyciele oraz pracownicy oświaty z całej gminy, a wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli władz – Pana Wójta i Pani Wicewójt oraz radnych. Swą obecnością zaszczycili nas także nauczyciele emeryci.
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w Biegach Przełajowych oraz Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbyły się na terenie naszej gminy we wtorek 17.09.2013 oraz w środę 25.09.2013r.





























.jpg)









